(footprint "MOUDLE14P-SMD-2.54-21X17.8MM" (version 20211014) (generator pcbnew)
(layer "F.Cu")
(tedit 63BE5ED5)
(attr through_hole)
(fp_text reference "REF**" (at 9.3345 -21.7805) (layer "F.SilkS")
(effects (font (size 0.7 0.7) (thickness 0.15)))
(tstamp 2bfe55b2-c246-4346-a000-5e92fa645b21)
(fp_text value "MOUDLE14P-SMD-2.54-21X17.8MM" (at 8.89 -10.795) (layer "F.Fab")
(effects (font (size 0.48 0.48) (thickness 0.15)))
(tstamp d10d85a2-030e-441a-be27-8f8c03ba6409)
(fp_poly (pts
(xy 0 -21)
(xy 17.8 -21)
(xy 17.8 0.155)
) (layer "F.CrtYd") (width 0.01) (fill solid) (tstamp 34cfd76d-6c2b-4571-8d0f-8affa42d58e8))
(pad "1" smd roundrect (at 0.835 -18.12) (size 2.75 2) (layers "F.Cu" "F.Paste" "F.Mask") (roundrect_rratio 0.5) (tstamp b868819c-ded8-4015-bdae-cf4f23e26523))
(pad "2" smd roundrect (at 0.835 -15.58) (size 2.75 2) (layers "F.Cu" "F.Paste" "F.Mask") (roundrect_rratio 0.5) (tstamp 32670ea0-79f4-449a-abbc-56460339ca69))
(pad "3" smd roundrect (at 0.835 -13.04) (size 2.75 2) (layers "F.Cu" "F.Paste" "F.Mask") (roundrect_rratio 0.5) (tstamp 6908df89-32c5-4657-9e41-44875a780a6d))
(pad "4" smd roundrect (at 0.835 -10.5) (size 2.75 2) (layers "F.Cu" "F.Paste" "F.Mask") (roundrect_rratio 0.5) (tstamp b673c7da-6b96-4717-a527-5b12bac27ae7))
(pad "5" smd roundrect (at 0.835 -7.96) (size 2.75 2) (layers "F.Cu" "F.Paste" "F.Mask") (roundrect_rratio 0.5) (tstamp 811c193a-f62e-442e-b0e2-341547114bd7))
(pad "6" smd roundrect (at 0.835 -5.42) (size 2.75 2) (layers "F.Cu" "F.Paste" "F.Mask") (roundrect_rratio 0.5) (tstamp 89eb3164-151b-427d-bb10-74c1f629c9c5))
(pad "7" smd roundrect (at 0.835 -2.88) (size 2.75 2) (layers "F.Cu" "F.Paste" "F.Mask") (roundrect_rratio 0.5) (tstamp a5b277b7-91d7-4e64-9831-c3afeb6f1b2a))
(pad "8" smd roundrect (at 17 -2.88) (size 2.75 2) (layers "F.Cu" "F.Paste" "F.Mask") (roundrect_rratio 0.5) (tstamp 1c377f2c-3373-4d67-8e05-6540134fa9b1))
(pad "9" smd roundrect (at 17 -5.42) (size 2.75 2) (layers "F.Cu" "F.Paste" "F.Mask") (roundrect_rratio 0.5) (tstamp b469910e-0a80-49c7-99f7-5a2b529f06f4))
(pad "10" smd roundrect (at 17 -7.96) (size 2.75 2) (layers "F.Cu" "F.Paste" "F.Mask") (roundrect_rratio 0.5) (tstamp e017d009-8327-4826-8350-fb5e7bb0334e))
(pad "11" smd roundrect (at 17 -10.5) (size 2.75 2) (layers "F.Cu" "F.Paste" "F.Mask") (roundrect_rratio 0.5) (tstamp 4f097cc3-6ed0-472c-bf65-f2b4d4a08588))
(pad "12" smd roundrect (at 17 -13.04) (size 2.75 2) (layers "F.Cu" "F.Paste" "F.Mask") (roundrect_rratio 0.5) (tstamp f4fdf296-ddb1-49e6-a092-6bab71551488))
(pad "13" smd roundrect (at 17 -15.58) (size 2.75 2) (layers "F.Cu" "F.Paste" "F.Mask") (roundrect_rratio 0.5) (tstamp f0a85c0e-5109-4c2a-b31c-35c64c278f82))
(pad "14" smd roundrect (at 17 -18.12) (size 2.75 2) (layers "F.Cu" "F.Paste" "F.Mask") (roundrect_rratio 0.5) (tstamp 20b88425-9621-438c-9aab-6d3019ff864d))